Producenci:

zhik

ovington11

north sails

topper

zaoli sails

selden

nautivela

olimpic sails

super spars

alpharopes

29 er od Ovington Boats Ltd, jest jednym z najbardziej uniwersalnych, dwuosobowych skiffów o bogatym wyposażeniu, który może służyć jako klasa przygotowawcza dla  żeglarzy, którzy później przechodzą do szkoleń w  klasie wyższej  tj. 49er czy FX 49er. Łódź została wykonana z profesjonalnych materiałów o podwyższonej żywotności, które dobrze znoszą regularną eksploatację.

29 er Ovington Boats Ltd to dzieło Juliana Bethwaite'a, jednego z najznakomitszych, wielokrotnie nagradzanych projektantów łodzi (w 2006 roku zdobył nagrodę za całokształt twórczości, który nadały mu władze Uniwersytetu w Sydney). Projekt łodzi 29 er powstał pod koniec lat 90.

29 er zbudowany jest z lekkiego kadłuba (wykonanego z trwałego kompozytu typu FRP (polimer wzmocniony włóknami), masztu - częściowo zbudowanego z karbonu, mylarowych żagli: foka i grota oraz asymetrycznego spinakera. Skiff 29 er to łodka dwuosoboba z pojedynczym trapezem. Łódź charakteryzuje się wysoką zwrotnością, szybkością, świetnie się zachowuje nawet podczas silnych wiatrów. Doskonale przygotowuje przyszłych zawodników 49er’a. 29 er daje ogromną radość z żeglowania!

29 er

Weight 74kg Main & jib area 12.5sqm
Length 4.45m Spinnaker area 15sqm
Width 1.77m Designer Julian Bethwaite
Mast length 6.25m Year 1998
Od 2001 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Ovington Boats Ltd. Posiadamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie potrzebne do udzielenia niezbędnych porad dla żeglarzy , w doborze sprzętu oraz żeglowaniu .

Łódki kompletne, olinowanie masztu, okucia do masztu, wyposażenie kadłuba, żagle, wózki.

W sprawie pytań o zakup łódek i osprzętu prosimy o kontakt:


Z chęcią doradzimy jak dobrać odpowiedni sprzęt zgodnie ze stopniem zaawansowania.
Kontakt
mail: ewa@chociansailing.pl

marek@chociansailing.pl


telefon: +48 508 056 424

+48 508 056 423