Producenci:

zhik

ovington11

north sails

topper

zaoli sails

selden

nautivela

olimpic sails

super spars

alpharopes

Osprzęt żeglarski

Chocian Sailing

Jesteśmy obecni na rynku od 2001 roku. Wielu zawodników przekonało się, że można nam zaufać. Doświadczenie byłego olimpijczyka w klasie 470, obecnie trenera klas olimpijskich daje nam dużą przewagę w znajomości potrzeb każdego zawodnika. Staramy się być zawsze blisko klienta i oferujemy produkty tylko najwyżej jakości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy starannie wyselekcjonowany osprzęt żeglarski wiodących producentów. Gwarantujemy dostęp do szerokiego asortymentu produktów dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Firma jest stworzona przez specjalistę i praktyka z wieloletnim doświadczeniem - Marka Chociana, dzięki czemu macie Państwo pewność, że oferowane przez nas żagle, łodzie i ubrania żeglarskie to osprzęt najwyższej jakości. Profesjonalną obsługę Chocian Sailing potwierdzają dziś setki zadowolonych żeglarzy profesjonalistów i amatorów.

Nasza oferta zawiera:
- Zhik - profesjonalne ubrania żeglarskie australijskiej firmy
- Ovington - łódki typu skiff(49er FX, 29er) wraz osprzętem
- North Sails - japońskie żagle doskonałej jakości
- Zaoli - regatowe żagle do klas 420, 470, Optimist, Snipe i inne
- Topper - bardzo popularne za granicą, łódki angielskiego producenta zbudowane ze specjalnego tworzywa sztucznego, stworzone do przyjemnego uprawiania sportów wodnych
- Nautivela - włoskie łódki klasy 420. Szybkie jak włoskie samochody.
- Olimpic Sails - regatowe żagle do klas 420, 470, Optimist, Snipe i inne
- Selden (Proctor) i Super Spars - maszty i osprzęt do klas 470, 420, Cadet oraz inne

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e mail :ewa@chociansailing.pl i marek@chociansailing.pl lub telefonicznie pod numerami : +48 508 056 424, +48 508056423.